
Pond of Plinko
Informacije o Pond of Plinko
Top 3 igralnice za igranje Pond of Plinko
Igre razvil Relax Gaming
Druge slots, ki bi vam bile lahko všeč
Pond of Plinko: Plinko, prenovljen za igralce spletnih kasinov
Pond of Plinko je izvirna ponudba, ki sta jo razvila Print Studios v sodelovanju z Relax Gaming.
Na prvi pogled bi si mislili, da gledate klasičen spletni avtomat. Kljub temu samo ime naprave zadostuje, da razkrijemo, da imamo v resnici opravka s hibridnim naslovom, ki združuje mehaniko tradicionalnega igralnega avtomata z vznemirljivostjo igre Plinko, priljubljene igre na srečo, ki je prevzela spletne kasine.
Da bi vam pomagali razjasniti stvari, je ekipa TnBet opravila poglobljeno analizo te edinstvene stvaritve in vam pripravila popolno recenzijo.
Ne pozabite, da lahko to napravo preizkusite tudi v brezplačnem demo načinu — najboljši način za oblikovanje lastnega mnenja o tem naslovu Relax Gaming.
Splošni pregled igre Pond of Plinko podjetja Relax Gaming
Kot nakazuje ime, ta avtomat prvotni koncept Plinko prenese v pomirjujoče vodno okolje.
Za razliko od tradicionalnih spletnih igralnih avtomatov, kjer je akcija osredotočena na eno samo mrežo, tu soobstajata dve igralni coni.
Najprej glavna mreža s 5 stolpci in 3 vrsticami, ki deluje z 20 fiksnimi plačilnimi linijami. Nato bonusna faza Plinko, ki se sproži, če vam uspe pristati 3 ali več scatter simbolov.
Vmesnik je v vsakem primeru čist in pregleden, da lahko igralci točno razumejo, kaj se dogaja. Animacije so prav tako gladke, tako na namiznih računalnikih kot na tablicah in pametnih telefonih.
Opomba: Pond of Plinko ima RTP približno 96 % (v skladu s sektorskim povprečjem za avtomate) in visoko volatilnost.
Kako deluje ta igra Relax Gaming in njena mehanika
Da bi razumeli, kaj ta naslov loči od drugih kasinojskih iger, si pobliže oglejmo njegovo mehaniko.
Osnovni elementi
Osnovna igra se vrti okoli 5 navpičnih kolutov, kjer se pojavljajo različni simboli, vključno z liki in barvnimi kamni. Za dobitno kombinacijo je potrebna poravnava vsaj treh enakih simbolov od leve proti desni na eni od 20 aktivnih plačilnih linij (do največ 5).
Scatter simboli in bonusna igra Plinko
Poleg teh osnovnih simbolov obstajajo scatter simboli, ki vam omogočijo dostop do mini-igre Plinko, če vam uspe pristati 3 ali več.
Ti imajo obliko oštevilčenih biserov, katerih vrednosti se seštejejo in vam dajo število krogel, ki so na voljo med prvim zaporedjem Plinko. Ta znesek lahko pred bonusno fazo tudi dopolnite (za doplačilo).
Ko dosežete ploščo igre Plinko, naletite na dvostopenjsko igro.
Prva seja vas povabi k izstreljevanju krogel za morebitno zbiranje bonusnih krogel (ojačevalci):
- Bumper Buckets: 2 sredinskih reži se spremenita v odbijače, ki pošljejo krogle, ki pristanejo v njih, nazaj navzgor;
- Golden Ball: 2 reži postaneta zlati in sprožita izstrelitev edinstvene dodatne zlate krogle, če v njiju pristane krogla, ter s tem povečata vse množitelje (do 10.000x);
- Extra Drop: pridobite do 7 dodatnih spustov;
- Progressive Prize Buckets: 2 reži prejmeta okrepljeni množitelj vsakič, ko v njiju pristane krogla;
- Enhanced Prize Bucket: množitelj ene reže se pomnoži z 10;
- Barriers: pojavita se 2 oviri za nadzor poti krogel med padanjem.
V drugi fazi lahko izstrelite 10 krogel in upate, da pristanejo v režah z najvišjimi množitelji.
Na vrhu boste opazili tudi vrstico napredka, ki se pomika naprej vsakič, ko krogle zadenejo sredinske odbijače.
Če se povsem napolni, boste znova igrali z 10 novimi kroglami, pomnoženimi s številom, prikazanim pod vrstico.
Opomba: bonusne krogle, pridobljene med prejšnjo fazo, so naključno vključene kot bonusne nagrade v okviru te vrstice napredka. Prejmete jih samodejno ob doseganju ustrezne mejnika (aktivirajo se le med ustrezno fazo).
Ko so vse krogle izstreljene, se igra konča in zberete svoje nagrade.
Funkcija River Prize
Zadnja funkcija je River Prize Feature, ki se lahko sproži po katerem koli vrtljaju.
Med to bonusno igro izstrelite krogle v reže, ki ustrezajo različnim množiteljem (do 10.000x).
Ko je reža zapolnjena, se igra konča in vaša stava se pomnoži s tem množiteljem.
Igrajte Pond of Plinko brezplačno na TnBet
Namesto dolgih razlag je bolje, da to preizkusite sami in izkoristite naš 100 % brezplačni način. Ugotovili boste, da ta spletna igra Relax Gaming ni težko razumeti.
Registracija ali depozit nista potrebna: kliknite povezavo na vrhu strani, igrajte tako dolgo, kot želite, in se ustavite, kadar koli hočete. Ker prejmete virtualne kredite, ne izgubite denarja — a ga seveda tudi ne zaslužite.
To je najboljši način za preizkus različnih strategij stavljenja.
Lahko na primer kupite različne bonus nakupe in preverite, ali se je splačalo preskočiti neposredno na bonusno fazo (opomba: ta vrsta nakupa ne zagotavlja večjih nagrad).
Ko raziščete brezplačno različico, če želite staviti pravi denar, izberite zaupanja vreden kasino med tistimi, ki jih priporoča TnBet. Naši strokovnjaki si vzamejo čas, da preverijo ugled vsake platforme, varnost transakcij, razpoložljive bonuse in kakovost storitve za stranke, da boste lahko igrali v popolnem miru.
Mnenja igralcev o igri Pond of Plinko
Uporabniki poudarjajo izvirnost koncepta, ki združuje igralni avtomat in Plinko.
Ta hibridni pristop ga loči od stotine klasičnih naprav na trgu.
Mnogi prav tako hvalijo bonusne igre, ki so preproste za razumevanje in prispevajo k splošni dinamičnosti izkušnje.
Jasno je, da bonusne faze Plinko igrajo veliko vlogo pri tem, saj opazovanje krogel, ki se odbijajo proti režam z visokimi množitelji, ustvarja resnično napetost in adrenalin.
Kljub temu mnogi igralci obžalujejo visoko stopnjo naključnosti v tej kasinojski igri ter njeno visoko volatilnost.
Dejansko mnogi od nas doživimo dolge seje, preden sploh vidimo kakršen koli dobiček. Prav zato se igralci nagibajo k bonus nakupom — z različnimi stopnjami uspeha.
Ne pozabite: na vrhu te strani je na voljo brezplačna demo različica, da ocenite, ali ta naslov izpolnjuje vaša pričakovanja.
Če želite raziskati naprej, priporočamo tudi ogled Pine of Plinko 2, Bounty County, Wild Chapo 2 in Camelot Cash, ki so drugi priljubljeni naslovi od Relax Gaming.






















